Firma Rain Bird – dobra inwestycja w system nawadniania

ogród

Jeżeli zdecydowałeś się na zainstalowanie w swoim ogrodzie automatycznego systemu nawadniającego, powinieneś poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą różnych firm. Omijaj producentów, którzy mają niewielki wybór produktów i usług. Dlaczego?  Gdyż w razie problemów z instalacją systemu lub zapotrzebowaniem na specyficzne rozwiązania, nie otrzymasz pomocy.

Dlaczego firma Rain Bird?

Rain Bird istnieje od 1933 r., od tego czasu ciągle się rozwija – posiada obecnie ponad 130 opatentowanych rozwiązań oraz więcej niż 4000 produktów w swojej ofercie. Długoletnie doświadczenie, rozpoznawalność i pożądanie na rynkach światowych oraz szeroka gama świadczonych usług przemawiają na korzyść firmy.

Co oferuje firma Rain Bird?

Jeżeli chcesz przekonać się o tym sam, zajrzyj na stronę internetową producenta. Oto kilka najważniejszych punktów oferty:
• produkcja systemów nawadniających do ogrodów prywatnych,
• produkcja systemów obsługujących pola golfowe, parki i inne tereny zielone,
• produkcja systemów nawadniających uprawy roślin (gruntowe, szklarniowe, pod folią itp.),
• kilkuletnia gwarancja na poszczególne części systemów nawadniających,
• rozbudowana strona internetowa, na której znajdziemy nie tylko produkty Rain Bird i rozbudowane FAQ, ale także instrukcje obsługi czy słowniczek,
• dystrybutorzy urządzeń firmy Rain Bird oferują szeroki zakres usług, w których skład wchodzi rozpoznanie potrzeb klienta i dobranie odpowiedniego systemu, a także serwisowanie oraz okresowe szkolenia z projektowania systemów nawadniających.

Dodaj komentarz